امروز چهارشنبه, 21 آذر 1397 - Wed 12 12 2018

منو

گزیده ای از خطب های نماز جمعه 95/11/15

photo 2017-02-04 15-16-32

حفظ انقلاب اسلامی باید اولویت اول تمامی مسؤولان باشد/ انقلاب را باید با تبعیت از رهبری و صداقت در کارها حفظ کرد
امام جمعه بندرعباس گفت: حفظ انقلاب اسلامی از طریق تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی و صداقت در خدمتگزاری به مردم میسر است.


آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس اظهار کرد: باید قدر انقلاب اسلامی و قدر دهه فجر را بدانیم چرا که سرمایه‌های ارزشمند بسیاری را برای پیروزی انقلاب اسلامی دادیم و اکنون باید میراث‌دار نمونه و شایسته‌ای برای ارزش‌های انقلابی و اسلامی باشیم.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال دلسرد کردن ملت ایران از انقلاب اسلامی و تضعیف ارزش‌ها انقلابی در جامعه ما است، افزود: دشمنان هیچ‌گاه خیرخواه ما نبوده‌اند و هر جا که توانستند، ضربه‌ای به ملت ایران و منافع ملت ایران وارد کرده‌اند و نمونه آن را نیز می‌توان در رفتارهای حماقت‌وار رئیس‌جمهور جدید آمریکا دید.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به قله‌های ارزشمند فراوان تاریخ انقلاب اسلامی، از فرار شاه از ایران، ورود امام خمینی (ره) به میهن، بی‌اعتنایی مردم به حکومت نظامی شاه در 21 بهمن و پیوستن نیروی هوایی به جریان انقلاب به عنوان قله‌های پرافتخار تاریخ انقلاب اسلامی یاد کرد و عنوان داشت: اقدام شجاعانه نیروی هوایی، کمر شاه را شکست و گام بلندی در پیروزی انقلاب اسلامی بود.

نعیم‌آبادی ادامه داد: نیروی هوایی ارتش در آن روز ابهت و هیمنه شاه را شکست و امروز نیز نیروی هوایی با اقتدار و عظمت در مسیر ارزش‌های انقلابی و دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی ایران در کنار دیگر قوای ارتش و سپاه و بسیج و نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات در دفاع از امنیت و اقتدار کشور آماده و با قدرت ایستاده است.

وی گفت: به لطف خداوند و در سایه مجاهدت‌های بی‌پایان قوای مسلح کشور و با رهبری‌های عالمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، اکنون امنیت و ثبات ایران با هیچ کشور دیگری در منطقه قابل مقایسه نیست و این در حالی است که دشمنان همه توان خودشان را برای ضربه زدن به امنیت ایران به کار گرفته‌اند اما راه به جایی نمی‌برند.

نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان تصریح کرد: صیانت از انقلاب اسلامی وظیفه اول هر مسؤولی است و امروز اگر کسی به انقلاب آسیب بزند، گناهی نابخشودنی است.

ممکلت ما یک رهبر دارد و همه ما باید متحد و همدل، گوش به فرمان رهبری باشیم.

ایشان در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس، روز پرستار و میلاد حضرت زینب (س) را تبریک گفت و خاطرنشان کرد: حضرت زینب (س) الگوی زنان تاریخ است و زنان امروز جامعه ما باید باور داشته باشند که می‌توان زینب‌گونه به سعادت و کمال رسید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

  1. خطبه ها
  2. آخرین اخبار