امروز چهارشنبه, 21 آذر 1397 - Wed 12 12 2018

منو

گزیده ای از خطبه نماز جمعه 95/11/22

 photo 2017-02-10 17-23-14

آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس اظهار کرد:

ملت ایران 38 سال است که شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را در همه مراسمات سیاسی و اجتماعی خود سر می‌دهد اما امروز جهان متوجه به عمق درک بالای ملت ایران از رفتار استکبارگران جهانی شده است.

وی با بیان این که ملت‌های جهان از آمریکا و اسرائیل به شدت بیزار شده‌اند، افزود:

رفتارهای جنون‌آمیز رئیس جمهور جدید آمریکا برای ترساندن ملت‌ها بخصوص برای ترساندن ملت ایران راه به جایی نخواهد برد و ملت ایران استوارتر از هر زمان دیگری در مسیر آرمان‌های انقلابی خود گام بر می‌دارد.

امام جمعه بندرعباس ادامه داد:

بنده در مراسم امروز 22 بهمن در بندرعباس سخنرانی نکردم چون مردم در زیر آفتاب و هوای گرم قرار داشتند و از سوی دیگر زمان کافی برای سخنرانی در اختیار نبود اما برخی تفسیر اشتباه کرده و عنوان کردند که به بنده اجازه نداده‌اند و یا من قهر کرده‌ام که این موضوع درست نیست و نباید به اشتباه مسائل را تفسیر کرد.

آیت‌الله نعیم‌آبادی همچنین به حضور حماسی مردم در راهپیمایی امسال اشاره و گفت: ثواب این حضور حماسی نصیب همه حاضران در این راهپیمایی و امام شهدا و شهدا و همه انقلابیون فقید ایران اسلامی خواهد شد.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد:

 ملت ایران در برابر هر تهدیدی آماده است و ما توان نظامی خودمان را در طول تمامی سال‌های بعد از انقلاب اسلامی چندین برابر کرده‌ایم و دشمنان به خوبی می‌دانند که اگر کوچکترین تعرضی به این آب و خاک داشته باشند با مشت محکم ملت ایران روبرو خواهند شد.

نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان تصریح کرد:
یکی از دلایل حضور بیش از پیش ملت ایران و از جمله مردم هرمزگان در راهپیمایی امروز، تهدیدات اخیر دولتمردان آمریکا بود که ملت ایران را منسجم‌تر از هر زمان دیگری به صحنه دفاع از انقلاب کشانده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

  1. خطبه ها
  2. آخرین اخبار