امروز چهارشنبه, 21 آذر 1397 - Wed 12 12 2018

منو

گزیده ای از خطبه نماز جمعه

photo 2017-03-18 20-53-49

 

آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی در خطبه‌های نماز جمعه۱۳۹۶/۰۱/۲۵ بندرعباس اظهار کرد: معتکفان عالی‌ترین مظهر بندگی خدا را در این ایام در کشورمان رقم زدند و اعتکاف ترکیبی از چند حکم از احکام خداست و من از مسؤولان می‌خواهم که آثار و برکات مراسم اعتکاف را در جامعه و بر افراد مورد بررسی دقیق قرار دهند. وی افزود: برگزاری با شکوه مراسم اعتکاف از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، چراکه در قبل از انقلاب اجازه برگزاری چنین مراسمی را نمی‌دانند اما اکنون به برکت انقلاب اسلامی شاهد برگزاری باشکوه مراسم دینی از جمله اعتکاف در سراسر کشور از جمله در استان هرمزگان هستیم. امام جمعه بندرعباس ادامه داد: باید قدر انقلاب اسلامی را بدانیم و به دلایل سطحی دستاوردها و ارزش‌های انقلاب را زیر سؤال نبریم. آیت الله نعیم‌آبادی در ادامه به 29 فروردین‌ماه روز ارتش جمهوری اسلامی اشاره و گفت: امام خمینی (ره) در بیان عظمت اقدام ارتشیان غیور در پیوستن به حرکت انقلاب اسلامی در سال 57 فرمودند که لبیک ارتشیان به نهضت اسلامی لحظه شادی بندگان خدا و یاس ستمکاران بود. وی خاطرنشان کرد: استکبار هنوز مردم ایران را نشناخته‌اند، چراکه پس از سیلی‌های مکرری که از ملت ایران خورده‌اند باز هم برای به انحراف کشانیدن انقلاب دست به توطئه می‌زنند اما بدانند که هر بار سیلی محکم‌تری از انقلاب اسلامی و ملت ایران خواهند خورد. نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان اضافه کرد: ارتش جمهوری اسلامی یک ارتش مکتبی و مایه افتخار ملت ایران است.

اقتصاد مقاومتی، راه نجات اقتصاد کشور است

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: توافق برجام بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور را برطرف می کند ولی اقتصاد مقاومتی تنها راه حل مشکلات معیشتی مردم است.alt

آیت الله نعیم آبادی در خطبه های این هفته نمازجمعه بندرعباس با اشاره به تفکر نادرستی در باره ارزانی کالاها پس از برجام و رفع تحریم ها افزود: تا زمانی که اقتصاد ما درست نشود وضع اقتصادی کشور تغییری نخواهد کرد.

ایشان با اشاره به دستاوردهای برجام گفت: رفع تحریمها و برخی امور به توافق رسیده در برجام همچون به رسمیت شناخته شدن بانکهای کشور در کشورهای دیگر و آزاد شدن واردات هواپیما برای حل مشکلات معیشتی مردم را کافی نیست.

 

استقلال سیاسی رهاورد انقلاب اسلامی برای ملت ایران است

امام جمعه بندرعباس: استقلال سیاسی رهاورد انقلاب اسلامی برای ملت ایران است

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی، ایران برای نخستین بار استقلال در عرصه سیاست را تجربه کرد و از دایره تسلط قدرت های استکباری خارج شد.

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نمازجمعه بندرعباس با اشاره به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی افزود: در تمام دوره های تاریخی بویژه دوره پهلوی، آمریکا و انگلیس محل تصمیم گیری های مهم برای ایران بود اما امام راحل با قدرت و صلابت، عزت و اقتدار را به ایران برگرداند و پس از آن دست استکبار از کشور کوتاه شد.

دستگیری ملوانان آمریکایی قاطعیت ایران را به دنیا نشان داد

امام جمعه بندرعباس گفت: دستگیری ملوانان نظامی آمریکایی در آب های خلیج فارس قاطعیت ایران را به دنیا نشان داد.

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرعباس با بیان اینکه دستگیری نظامیان آمریکایی توسط نیروهای مسلح ایران مایه افتخار نظام و مردم است، عنوان کرد: این کار قاطعیت نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان را به دنیا نشان داد.

ایشان در ادامه ۲۶ دی ماه سالروز فرار شاه از ایران را یکی از نقاط عطف انقلاب اسلامی دانست و افزود: جوانان باید با مراجعه به افراد مطلع و منصف و یا مطالعه تاریخ، قضاوت درستی در خصوص دوران قبل از انقلاب داشته باشند.

زیر مجموعه ها

  1. خطبه ها
  2. آخرین اخبار