امروز دوشنبه, 25 شهریور 1398 - Mon 09 16 2019

منو

مشارکت بالا در انتخابات نشانه قدرت ملی و مایه دلسردی دشمنان است

2033808

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره اینکه باید در انتخابات حضوری فعال داشته باشیم، گفت: مشارکت بالا در انتخابات نشانه قدرت ملی و میاه دلسردی دشمنان است.

به گزارش خبرنگارمهر، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی عصر پنج شنبه در گردهمایی روحانیان و مبلغان طرح های هجرت، امین و بینات استان سمنان با اشاره به برگزاری دو رویداد سیاسی کشور در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری و اهمیت حضور و مشارکت آحاد مردم، بیان داشت: انتخابات امری بسیار مهم به شمار می رود و در این میان رهبر معظم انقلاب معیارهای نامزد اصلح را بارها مطرح کردند و ما نیز موظف هستیم موازین معظم له را در انتخاب نامزدها به خوبی لحاظ و به آن عمل کنیم.

وی افزود: مقام معظم رهبری برای انتخابات پیش رو از همه انتظار خلق حماسه ای دیگر را دارند و در این راستا همه ما باید به ندای ایشان لبیک و حضور و مشارکتی فعال در پای صندوق های اخذرای داشته باشیم چرا که انتخابات ۲۹ اردیبهشت در عرصه بین المللی یک جایگاه ویژه دارد و این موفقیت بسته به حضور مردم است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان هرمزگان با بیان اینکه نامزدهای انتخابات شوراها و ریاست جمهوری و طرفداران آنها باید از توهین و تخریب یکدیگر پرهیز و واقعیت ها را برای مردم بیان کنند، تاکید کرد: رئیس جمهور آینده باید تابع و پیرو رهبری و ولایت فقیه باشد و سیاست ها و راهبردهای ایشان را در جامعه پیاده کرده و در راستای افزایش تولید و صادرات محصولات داخلی تلاش کند.

نعیم آبادی با اشاره به اینکه امروز ایران به عنوان یک قدرت اثرگذار حرف اول و آخر را می زند، بیان داشت: امروز همه با هم پشت سر ولی فقیه زمان در آستانه ایجاد یک حماسه بزرگ و ملی هستیم که هرچه مشارکت بیشتر باشد نشانه اقتدار نظام و افتخار قدرت ملی و مایه عرض اندام در برابر دوستان و دلسردی دشمنان خواهد شد.

وی با بیان اینکه حضور حداکثری در انتخابات موجب پیشرفت و امنیت کشور می شود و از این رو، موضوع انتخابات با اهمیت است، تاکید کرد:روحانیان و مبلغان با دعودت از مردم و بیان معیارهای یک نامزد اصلح شرایط حضور و مشارکت فعال مردم را در پای صندوق های اخذرای فراهم کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه چهار هزارو ۵۰۰ اتاق فکر در سطح دنیا وجود دارد، گفت: از این تعداد دو هزارو ۵۰۰ اتاق در آمریکا وجود دارد که برای ضربه زدن به اقتصاد، فرهنگ، مذهب و ولایت فقیه در جمهوری اسلامی ایران ایجاد و راه اندازی شده، لذا باید دانست تروریسم ساخته دست آمریکا و اسرائیل است اما برخی کشورهای مسلمان وابسته شده اند و برای از بین بردن کشورهای عراق و سوریه تمام منابع خود را در اختیار آنها قرار داده اند.

تعیم آبادی تاکید کرد: همه ما باید مقابل دشمنان مقاومت کنیم تا آنان به اهداف خود دست پیدا نکنند و در این راستا گوش به فرمان ولی امر مسلمین دهیم و از فرامین ایشان کوتاه نیایم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

  1. خطبه ها
  2. آخرین اخبار